Zaproszenie na premierę filmu dyplomowego pt. "Kim jesteś" - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Warszawska Szkoła Filmowa zaprasza na uroczystą premierę filmu dyplomowego Studentów III roku Aktorstwa. Na ekranie Kina Elektronik zobaczymy obraz pt. "Kim jesteś" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz. Za scenariusz produkcji odpowiada Magdalena Wleklik, a za zdjęcia Wojciech Todorow. Po projekcji odbędzie się spotkanie z Twórcami oraz bankiet dla wszystkich Gości Warszawskiej Szkoły Filmowej. Serdecznie zapraszamy!

[Kliknij, aby dołączyć do wydarzenia]

Premiera filmu "Kim jesteś" odbędzie się 1 marca o godz. 18:30 w Kinie Elektronik.

Opis filmu: W niewyjaśnionych okolicznościach znika Witek, lider grupy teatru tańca. Jego przyjaciele w trakcie przesłuchania dochodzą do prawdy o nim, swoim miejscu w zespole oraz szerzej - w świecie. Okoliczności zniknięcia Witka powiązane są z jego fascynacją terroryzmem. Film porusza tematy dotykające nas na co dzień, szeroko komentowane w mediach i budzące niepokój, takie jak polityka wobec uchodźców, stosunek do islamu, życie w zagrożonym zamachami świecie. Zadaje pytania o to, czym jest zdrada, czy rzeczywistość pomaga nam odróżnić prawdę od fikcji, a także na czym polega współczesny terroryzm. Witek przeszedł zaskakującą metamorfozę, która skłania do pytań o prawdę, wierność i zaufanie. Jak dobrze jesteśmy w stanie poznać drugiego człowieka? Jak dobrze znamy sami siebie?

Reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz

Montaż: Piotr Gorszczyński

Scenariusz: Magdalena Wleklik

Zdjęcia: Wojciech Todorow

Choreografia: Karolina Kroczak

Scenografia: Ewelina Rosłaniec

Kierownik produkcji: Sławomir Dmowski, Paulina Krzemionka 

W rolach głównych: Róża Klekotko, Matylda Stanejko, Kinga Rudaś, Noemi Sopolińska, Wojtek Węglarski, Michał Jarczyński, Marcin Wypych.

Feedback