Warsztat operatorski dla młodzieży - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Rozpoczęły się warsztaty operatorskie dla młodzieży prowadzone przez Piotra Gorszczyńskiego i Macieja Prykowskiego. Zajęcia odbywają się w ramach Festiwalu Kino w Trampkach.

Uczestnicy podczas sześciogodzinnej nauki poznają tajniki pracy z kamerą, techniki operatorskie. Razem nagrają film, który później będą samodzielnie montować na profesjonalnym sprzęcie w naszej szkolnej montażowni.

Siedemnastoletnia Joanna mówiła przed warsztatami, że jest nastawiona pozytywnie i wierzy, że uda jej się podczas tych zajęć wiele nauczyć. Nie wierzy jednak, by w przyszłości mogła zostać filmowcem. Twierdzi, że to nierealne bo jest zbyt duża konkurencja. Chce jednak uczyć się wszystkiego, co z filmem związane.

Trzynastoletnia Tola jest tutaj bo szuka inspiracji. Jeszcze nie wie, kim zostanie w przyszłości, ale filmem interesuje się już od dawna.

Grupa  zdobędzie wiedzę o planach filmowych, kierunkach, itp.,  a po części teoretycznej każdy dostanie do wykonania zadanie, które będzie musiał samodzielnie zrealizować.

Życzymy udanych zajęć!

   

 

Feedback