Uczymy Operatorów podczas Camerimage 2016 - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Warszawska Szkoła Filmowa po raz kolejny zaangażowała się w międzynarodowy projekt skierowany do profesjonalistów z branży filmowej. Tym razem, wraz z naszym partnerem technologicznym firmą Canon, zapraszamy na warsztaty operatorskie, które odbędą się podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage.

Z myślą o utalentowanych uczestnikach festiwalu, profesjonalne warsztaty filmowe poprowadzą uznani Operatorzy i Wykładowcy Warszawskiej Szkoły Filmowej Autor zdjęć filmowych i fotograf Mikołaj Jaroszewicz (Quo Vadis, Fuks, Młode Wilki 1/2) oraz nagradzany Operator młodego pokolenia Tomasz Ślesicki (Inka, Pierwsze, Sierpień). Workflow omówi Prorektor ds. Rozwoju i Nowych Technologii dr Piotr Kucia. - Podczas spotkania omówione zostaną m.in. zagadnienia dotyczące oświetlenia i dynamiki kamer cyfrowych Canon w zaaranżowanej dekoracji studyjnej - zachęca biuro prasowe firmy Canon.

Warsztaty operatorskie Warszawskiej Szkoły Filmowej i firmy Canon odbędą się w Centrum Warsztatów, w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy (budynek M). Początek spotkania w poniedziałek 14 listopada o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy!

Feedback