"Toast" wśród 5 najlepszych polskich filmów - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Produkcja Warszawskiej Szkoły Filmowej wśród Najlepszych Krótkich Filmów Świata. Film "Toast" w reżyserii Filipa Hilleslanda został nominowany w kategorii Najlepszy Polski Film na Festiwalu GRAND OFF. - Światowe Nagrody Filmowe Niezależnych to wydarzenie kulturalne, które zwraca uwagę na zjawisko kina niezależnego i nadaje mu odpowiednią rangę, powagę i prestiż. Najciekawsze produkcje niezależne z całego świata poddawane są preselekcji i typowane przez profesjonalna Komisję Nominacyjną do nagród w jedenastu kategoriach: scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż, scenografia, aktorka, aktor, fabuła, dokument, animacja oraz najlepszy film polski - czytamy.

Filmy nominowane ocenia międzynarodowa Kapituła składająca się z ponad 60 znawców filmu, teoretyków, reżyserów, operatorów, montażystów i aktorów z ponad 30 krajów. W 2015 roku na festiwal nadesłano ponad 2000 filmów z 96 krajów całego świata. 

10. edycja Festiwalu GRAND OFF odbędzie się w dniach 28 listopada - 4 grudnia 2016 roku. Trzymamy kciuki!

Feedback