Szanse i sukcesy - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

   Pierwszy miesiąc nowego roku przyniósł nam wiele powodów do dumy. Filmy „Wyzwolenie” Veronicy Andersson, „Maja” Laury Mielczarek oraz „Bajeczki na Dobranoc" Marka Ułana-Szymańskiego wezmą udział w festiwalu filmowym FilmOFFO 2018, ale to zaledwie początek.

  Już dziś zapraszamy na 9. LGBT Film Festival, który odbędzie się w dniach 12-19 kwietnia w Kinotece (i 6 największych miastach Polski). W bloku Polskich Filmów Krótkometrażowych zobaczycie filmy naszych studentów: „Ofiarowanie” Konrada Blocha (zdjęcia i reżyseria) oraz dokument Lulu Zubczyńskiej „Skazani na Glam”. LGBT Film Festival to jedno z ważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski. Odbywa się co roku i jest największym świętem kina LGBT w kraju.
   


  Ponadto, krótkometrażowy Leszy (reżyseria Mateusz Motyka, zdjęcia Stanisław Wójcik) zagości na ekranach wiedeńskich kin podczas tegorocznej edycji LET'S CEE Film Festival (13-22 kwietnia). Film będzie miał szansę na nagrodę w kategorii filmów studenckich. 

   

 


   Niezmiernie cieszy nas sukces filmu dokumentalnego „Patrz, z czego będzie chleb” w reżyserii Ewy Warchoł, który zdobył pierwsze miejsce na MFFN Publicystyka 2018 w kategorii filmów studenckich. Dokument był również pokazywany na 3 Edycja Bytom Film Festival, gdzie otrzymał pozytywne recenzje. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne filmy, które z pewnością przyniosą następne trofea!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą sukcesów naszych studentów.

 

Feedback