Sukces naszej Wykładowczyni Fotografii - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

- Wyliczenie sukcesów w ramach Warszawskiej Szkoły Filmowej zajęłoby tak wiele miejsca, że trzeba by było otworzyć jeszcze jedną web-stronę - powiedziała Lidia Popiel po otrzymaniu nagrody.
   5 lutego w budynku Senator w Warszawie odbyła się uroczysta Gala FashionTV Magazine. Podczas Gali nagrodzono m.in. najbardziej zasłużone osoby z branży mody. W kategorii Photographer 2018 FashionTV Magazine kryształowym „diamentem” wyróżniono Lidię Popiel, Wykładowczynię Warszawskiej Szkoły Filmowej, specjalizacji Fotografia. 

   Lidia Popiel jest z nami od 2004, czyli od samego początku istnienia Uczelni. Zaczynała od fotografii mody w połowie lat '80. Współpracowała z jednym z dwóch wydawanych wtedy magazynów modowych i pisała felietony w tym temacie do Sceny. W późniejszym okresie pracowała już jako freelancerka, a jej zdjęcia publikowały najważniejsze na rynku magazyny (Pani, Zwierciadło, Elle i in.). Prowadziła dział mody w dodatku do Rzeczpospolitej, 5 Aleja i program tv w Polsat Cafe „Looksus”.
   Od wielu lat pojawia się również w kampaniach wielu marek odzieżowych jako modelka. Moda to tylko część jej zajęć związanych z fotografią, która zajmuje sporo miejsca między innymi aktywnościami.
   Fashion TV jest najpopularniejszą na świecie stacją ukazującą świat mody we wszystkich jej aspektach: spektakularne pokazy, rzesze modelek, projektantów, ekscentrycznych osobowości, sesje i ich kulisy. Stacja ma już ponad 20 lat i wydaje drukowany magazyn. Od 2017 roku również w Polsce.

Gratulacje i wyrazy uznania! 

 

Feedback