Spotkajcie Andrzeja Chyrę i Jakuba Gierszała - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

     Studenci, absolwenci i słuchacze, już 16 lutego o godzinie 20:00 zapraszamy Was do Kina Elektronik na specjalny pokaz najnowszego filmu Urszuli Antoniak pt. „Pomiędzy Słowami”. Po projekcji będziecie mieli okazję spotkać się i porozmawiać z reżyserką - Urszulą Antoniak oraz Jakubem Gierszal i Andrzejem Chyrą – odtwórcami głównych ról.


   Michael, 28-letni prawnik z Berlina, w niczym nie różni się od swojego szefa i przyjaciela, 34-letniego Franza. W piątek rano Michael przestaje mówić po niemiecku i staje się Polakiem – Michałem. W życiu Michała zachodzą zmiany, gdy spotyka się ze swoim nigdy nie widzianym ojcem – Stanisławem. Stanisław wkracza do świata syna bardziej jako symbol Ojca niż prawdziwy ojciec. Jest ostatnią więzią łączącą Michaela z Polską – krajem, z którym świadomie zerwał kontakt. Obaj są sobie właściwie obcy. Mężczyźni spędzą ze sobą weekend, co odciśnie silne emocjonalne piętno na Michaelu, który zda sobie sprawę ze swego wyobcowania.


Pomiędzy Słowami
scenariusz i reżyseria: Urszula Antoniak
zdjęcia: Lennert Hillege
występują: Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Justyna Wasiewska oraz Christian Löber
produkcja: Polska/Niemcy/Holandia 2017
czas trwania: 85 min

NAGRODY:
Złote Lwy MFF w Gdyni 2017 - Najlepsze zdjęcia Lennert Hillege
Złote Lwy MFF w Gdyni 2017 - Najlepszy dźwięk Mirosław Makowski
Warszawski Festiwal Filmowy - Nagroda Jury Ekumenicznego

BILETY ON-LINE:
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-pomiedzy-slowami-pokaz-i-spotkanie-z-tworcami-38269?id=185506

 

Feedback