Spektakle: "Pułkownik Ptak" i "Sarny" [FOTORELACJA] - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Aktorzy Nowych Mediów zaprezentowali dwa spektakle dyplomowe. Premiery odbyły się 15 czerwca w Kinie Elektronik. Licznie zgromadzona publiczność zobaczyła "Pułkownika Ptaka" w reżyserii Krzysztofa Langa oraz "Sarny" w reżyserii Tomka Solicha.

Oba występy zostały zarejestrowane przez profesjonalny system kamer, za którymi stanęli studenci kierunku operatorskiego. Postępy realizacji, z perspektywy wozu transmisyjnego, śledził Bogusław Linda. Wkrótce poinformujemy o efektach nagrania.

Warto podkreślić,  że na widowni pojawił się autor „Pułkownika Ptaka”. – Jeżdżę za tym spektaklem po całej Europie, ale muszę przyznać, że ta adaptacja jest najlepsza. Już teraz nadaje się do tego, aby trafić do stałego repertuaru jakiegoś dobrego teatru – skwitował Christo Bojczew.

- Zobaczyliście Państwo zdolne, zdyscyplinowane i niesamowicie utalentowane dziewczyny. Pragnę podziękować za tę niezwykłą przygodę i życzę im sukcesów – mówił zaś reżyser spektaklu „Sarny”. - Fakt, gdy patrzę na te dziewczyny, żałuję, że nie jestem autorem tej sztuki teatralnej – żartował Bojczew.

Oba występy zakończy się gromkimi brawami i symbolicznym wręczeniem kwiatów. Największe oklaski powędrowały do Ewy Krauze. Kostiumograf "Pułkownika Ptaka" świętowała ze studentami swoje urodziny.  

Podczas wydarzenia na widowni zasiedli między innymi Cezary Pazura, Tomasz Stockinger, a także rodzice i przyjaciele Aktorów Nowych Mediów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą fotorelacją. 

Feedback