Ruszył Konkurs Młodego Kina na Festiwalu w Gdyni! - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Do prestiżowego Konkursu Młodego Kina na Festiwalu Filmowym w Gdyni zakwalifikowało się w tym roku aż pięć etiud z Warszawskiej Szkoły Filmowej. Najważniejsza polska impreza filmowa właśnie ruszyła, a nasi studenci uczestniczą w pokazach konkursowych i dyskusjach z udziałem publiczności oraz jury, które wyłoni najciekawszego młodego polskiego twórcę tego roku. 

Konkurs Młodego Kina otworzył pokaz etiudy "Mocna kawa wcale nie jest taka zła" w reżyserii naszego studenta Alka Pietrzaka. Za nami także pierwsze seanse kolejnych filmów zrealizowanych w Warszawskiej Szkole Filmowej, które zakwalifikowały się do Konkursu. 15 września zaprezentowane zostały etiudy naszych uczniów "Delegacja" w reżyserii Arkadiusza Bartosiaka oraz "Sierpień" w reżyserii Tomka Ślesickiego, które oglądać można było na Nowej Scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego. 

Przed naszymi uczniami kolejne pokazy i spotkania z publicznością oraz jury, któremu w tym roku przewodniczy Magdalena ŁazarkiewiczKalendarz projekcji etiud Warszawskiej Szkoły Filmowej:

17 września:

13:00 - "Gorzko, gorzko!" (Magdalena Załęcka, Julia Rogowska)

16:30 - "Mr.Bad Luck" (Bruno Brejt)

18:45 - "Sierpień" (Tomasz Ślesicki)


18 września:

11:00 -  "Mr.Bad Luck" (Bruno Brejt)

19 września:

15:00 - "Gorzko, gorzko!" (Magdalena Załęcka, Julia Rogowska)Feedback