Premiera filmu "Mocna kawa wcale nie jest taka zła"! - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

21 maja w kinie Wisła odbyła się uroczysta premiera filmu Alka Pietrzaka "Mocna kawa wcale nie jest taka zła", w której uczestniczyli twórcy, obsada oraz licznie przybyli goście. Oprócz grających w filmie Mariana Dziędziela, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz Doroty Pomykały, wydarzenie zaszczycili obecnością m.in. Andrzej Seweryn, Magdalena Lamparska, Łukasz Targosz, Anna Karczmarczyk i Magdalena Zawadzka. 

Przed seansem głos zabrał reżyser Alek Pietrzak, student trzeciego roku reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowy oraz Maciej Ślesicki, kanclerz Szkoły i producent filmu.

"Mocna kawa wcale nie jest zła" opowiada historię Jacka (w tej roli Marian Dziędziel), który nie widział swojego syna Łukasza (Wojciech Mecwaldowski) osiemnaście lat. Gdy ten niespodziewanie pojawia się z wizytą w domu ojca na wsi, odżywają stare wspomnienia i emocje. W sytuację dodatkowo wplątana jest żywiołowa Wanda (Dorota Pomykała), która od kilku lat żyje z Jackiem. "Mocna kawa wcale nie jest taka zła" to pogodna opowieść o dwóch mężczyznach, którzy są zbyt uparci, by się pogodzić i powiedzieć co czują.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
Feedback