Ostatnie wolne miejsca na Fotografii - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Ostatnia szansa, by znaleźć się wśród wyjątkowego grona studentów fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej! Jeszcze do 28 września możesz się zgłosić na studia na tym kierunku.

Nauka fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej to zdobywanie praktycznych umiejętności pod okiem wybitnych specjalistów. Wprowadzimy cię m.in. w tajniki sesji zdjęciowych, nauczymy kompozycji kadru, analizy zdjęć, ale także tego, jak pracować wspólnie z bohaterem/bohaterką twoich prac. Pod kierunkiem naszych wykładowców rozwiniesz swoją wrażliwość artystyczną i nabędziesz umiejętności praktyczne – przygotujesz portfolio, artbook czy album. Możesz zajmować się zarówno reportażem fotograficznym, jak i fotografią kreacyjną – u nas zrealizujesz swoje plany, a poznając także historię fotografii i kultury wizualnej – odnajdziesz inspirację.

Warszawska Szkoła Filmowa organizuje także dla swoich studentów różnego rodzaju warsztaty i spotkania master class z najwybitniejszymi przedstawicielami świata filmowego. Studiuj wśród najlepszych.

Więcej szczegółowych informacji o rekrutacji i wymaganych dokumentach tutaj (kliknij!)

Feedback