Nasze etiudy w konkursie sztuki operatorskiej na Camerimage! - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Z przyjemnością informujemy, że etiuda "Mocna kawa wcale nie jest taka zła" w reżyserii Alka Pietrzaka zakwalifikowała się do prestiżowego, międzynarodowego Konkursu Etiud na tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE. Operatorem przy tej produkcji był także nasz student Mateusz Pastewka i to właśnie jego zdjęcia zwróciły uwagę międzynarodowego jury. 

Goście CAMERIMAGE 2014 będą mieli także okazję zobaczyć naszą etiudę "Delegacja" w reżyserii Arkadiusza Bartosiaka, która trafiła do sekcji PANORAMA ETIUD STUDENCKICH, w której prezentowane są najciekawsze międzynarodowe filmy studenckie zgłoszone na festiwal w tym roku. Arkadiusz Bartosiak jest nie tylko reżyserem, ale także scenarzystą i operatorem przy tej produkcji.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych CAMERIMAGE 2014 odbędzie się między 15 a 22 listopada w Bydgoszczy. Gratulujemy naszym studentom i trzymamy kciuki!

Feedback