"Najtrudniejsze były zadania na tekstach" - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Za nami II tura egzaminów na kierunek aktorski.

W komisji zasiedli Kanclerz Warszawskiej Szkoły Filmowej dr. Maciej Ślesicki, Bogusław Linda, Małgorzata Hauschild, Piotr Zelt, Arkadiusz Detmer, dr. Agata Piotrowska- Mastalerz, Joanna Turkowska, Ryszard Wojtala.

 
             
 
             
 

Ania

- Myślę, że dobrze mi poszło. Komisja była pozytywnie nastawiona, uśmiechali się. Chciałabym się dostać. Wolę film od teatru, a Warszawa jest idealnym miejscem na naukę.

 
             
 
             
 

Adam

- Na egzamin przyniosłem ze sobą rekwizyt- miecz, który jest jednocześnie wędką. Chciałem go użyć, jednak Pan Linda powiedział, że Komisja chce zobaczyć „mnie” i rekwizyt nie będzie wykorzystany. Zbiło mnie to z tropu, wszystkie próby robiłem z tym mieczem i bez niego było mi znacznie trudnej. Myślę, że średnio mi poszło, nie tak jak chciałem, stres. Jeśli się nie dostanę? Nie wiem co zrobię, żyję spontanicznie. 

 

 
             
 

Kinga

 

- Nie jestem do końca zadowolona z tego jak mi poszło. Za bardzo się zestresowałam. Najtrudniejsze były zadania, szczególnie Pana Lindy. Na tekście, który miałam przygotowany musiałam odgrywać różne scenki. Spodziewałam się, że teksty będę recytowała w całości, a mówiłam zaledwie ich fragmenty. Chciałabym się dostać, szczególnie ze względu na Wykładowców. Tutaj jest dużo wiedzy praktycznej, nauka jest intensywna. Mogło mi pójść lepiej…

 
             
 

Feedback