Coaching w Małej Filmówce. Wsparcie dla dzieci i rodziców - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Dlaczego coaching w Małej Filmówce?

Coaching w naszym studiu aktorsko - muzycznym jest pomysłem na wsparcie młodych Artystów w drodze na scenę, a także na pomoc w codziennych zmaganiach, z którymi nierzadko przychodzą na sale prób. Jest także miejscem spotkania z Rodzicem w jego niełatwej roli pierwszego i najważniejszego nauczyciela życia. Razem poszukamy najlepszych sposobów na mniejsze bądź większe wyzwania.
Sesje coachingowe nie są terapią, lecz treningiem umiejętności w osiąganiu wyznaczonych sobie celów. Celów czasami mniejszych jak samodyscyplina w porannym wstawaniu, a czasami większych jak tworzenie dobrych relacji rówieśniczych, samoocena i motywacja.
Pracujemy poprzez sztukę i konwersacje. Dobra zabawa oraz rozmowa w pełni szacunku dla uczuć jest podstawą każdego spotkania. 

Rodzice naszych Podopiecznych w każdej chwili będą mogli zgłosić się z problemem lub poprosić o obserwację dziecka podczas zajęć.

Aneta Majewska

Dyplomowany coach, psycholog kliniczny i pedagog. Ukończyła Uniwersytet SWPS oraz Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Pracuje z dziećmi od 2007 roku jako nauczyciel, lektor i psycholog w szkołach i przedszkolach. Prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe dla dzieci, młodzieży oraz rodziców. 

 

Feedback