"Karuzela" Roberta Wichrowskiego w kinach - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

23 maja wchodzi do kin film "Karuzela" Roberta Wichrowskiego. Twórca jest doświadczonym reżyserem telewizyjnym (m.in. seriale "Brzydula", "Szpilki na Giewoncie" i "Komisarz Alex"). Jest to jego drugi pełnometrażowy film kinowy po komedii "Francuski numer". Robert Wichrowski wykłada na wydziale reżyserii w Warszawskiej Szkole Filmowej. 

Film opowiada historię młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Przyjaźń Rafała i Piotra, dwóch najlepszych przyjaciół ze szkolnej ławki, zostaje wystawiona na ciężką próbę. Obaj zakochują się w tej samej dziewczynie - Magdzie. Kiedy jeden z nich usuwa się w cień, na pozór wydaje się, że obaj wyszli z tej próby zwycięsko. Pod cienką powłoką pozorów drzemią jednak sekrety, które mogą w jednej chwili przekreślić wszystko. Gdy konsekwencje wyborów sprzed lat wychodzą na światło dzienne, okazuje się jak kruche i złudne jest szczęście, zbudowane na fundamentach kłamstwa.
Feedback