Joanna Turkowska - Kadra - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Profil

Aktorka, trener aktorski, wykładowca w Warszawskiej Szkole Filmowej i Państwowej Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie prowadzi wielopłaszczyznowy trening aktorski w języku polskim i angielskim dla studentów wydziału Aktorskiego, Reżyserii oraz Tańca i Choreografii.

Trener aktorski tancerzy sportowych w szkole tańca Astra w Szczecinie, tłumaczka seminariów i warsztatów psychologicznych, tanecznych i aktorskich . Jest współtwórczynią Teatro Comunale'ale, platformy artystycznej zajmującej się wszechstronnym szkoleniem aktorów i studentów wydziałów aktorskich i filmowych. Opracowała autorski program treningu aktorskiego w obrębie którego przeprowadza pogłębioną pracę nad postacią w scenie, w oparciu o pracę energetyczną, trening metodyczny i ruchowy. Jest konsultantką językową w międzynarodowych produkcjach filmowych.

Aktorstwo

Aktorstwo

Studenci kierunku aktorskiego (Aktorstwo Nowych Mediów) przechodzą pełny cykl kształcenia oparty o materiał klasyczny, dramaty i komedie oraz współczesne scenariusze filmowe i telewizyjne. [CZYTAJ WIĘCEJ]

Feedback