Już 15 października rusza cykl spotkań „Filmspiracje” - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Nowa inicjatywa Warszawskiej Szkoły Filmowej pt. „Filmspiracje” to cykl spotkań z twórcami kina: operatorami, reżyserami, scenografami, kostiumografami, montażystami i całą resztą ekipy, dzięki której powstaje film.

Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu w Kinie Elektronik, a poprowadzi je Magda Felis, ambasadorska Uczelni, krytyczka filmowa, dziennikarka, prezenterka.
Zapraszani goście opowiedzą o metodach swojej pracy, o tym, skąd czerpią pomysły i jak wprowadzają je w życie. I w końcu – jaki jest tego efekt końcowy na ekranie. Pokażą fragmenty ciekawych produkcji, w których brali udział, udzielą wskazówek i rad początkującym twórcom, odpowiedzą na pytania prowadzącej i wszystkich zainteresowanych uczestników.
„Filmspiracje” to cykl spotkań dla wszystkich twórców i miłośników kina niezależnie od doświadczenia.  

Pierwszym gościem cyklu będzie operator Radek Ładczuk, autor zdjęć do filmów: K2. Dotknąć nieba (2015), The Babadook (2014), Jesteś Bogiem (2012), Sala Samobójców (2011).

Poniedziałek 15.10.2018, godz. 19:00, Kino Elektronik
Bilety: 5 zł

Dołącz do wydarzenia (kliknij!)

Feedback