Jedyny taki festiwal w Polsce - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Rusza 4. edycja jedynego tego typu festiwalu w Polsce-  PIXEL HEAVEN. W ubiegłym roku gościliśmy festiwal w siedzibie Warszawskiej Szkoły Filmowej. 

"Liczą się adrenalina i ośmiobitowa krew ściekająca po ekranie. Oraz kreatywny, niezależny gamedev bez granic. Debiut Pixel Heaven to późna wiosna 2013. Jeden z efektów to nominacja do Imprezy Roku przez magazyn Aktivist! Rok później imprezę odwiedziło już ponad 3000 osób, a edycja 2015 to już 3 dni i ponad 5000 gości.
Podczas kolejnej edycji czekać będzie na Was ponad 100 stanowisk gotowych do grania non-stop - ZX Spectrum, Atari, Commodore, Amiga, Amstrad, automaty arcade, konsole i wynalazki z epoki dawnej. Poza tym turnieje, flippery w trybie freeplay, strefa komiksowa, gry planszowe, Noc z Demosceną, "Giełda Bajtka", Retro Stories z gośćmi specjalnymi, strefa Kids Play, Indie Basement połączone z panelami, wystawą niezależnych twórców i ich gier oraz przyznaniem Nagród Pixel. Awards, afterparty i wiele więcej..."

Warszawska Szkoła Filmowa będzie gościem 4. edycji festiwalu. Zapraszamy do  naszego stoiska, gdzie będzie można testować Oculus Rift, technologię mocap i pogadać ze Studentami kierunku Tworzenia Gier Wideo. Czekamy na Was!

3 - 5 / 06 / 2016 /
Hala Miejskich Zakładów Autobusowych
ul. Włościańska 52 / Warszawa

Więcej o festiwalu

Feedback