Jedyne takie stypendia w kraju - Zgłoś się już dziś! - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa


Warszawska Szkoła Filmowa i Liceum Filmowe prowadzą program stypendiów naukowych dla dzieci żołnierzy poszkodowanych na misjach zagranicznych. Główną intencją programu stypendialnego jest pomoc rodzinom osób, które z narażeniem życia i zdrowia walczyły pod polskimi barwami poza granicami naszego kraju. Stypendia przeznaczone są dla osób zainteresowanych nauką na kierunkach artystycznych i filmowych.

Chętni będą mogli skorzystać z oferty dydaktycznej Warszawskiej Szkoły Filmowej, która obejmuje studia licencjackie na kierunkach: reżyseria filmowa, reżyseria i produkcja gier wideo, montaż filmowy, realizacja obrazu, fotografia, aktorstwo nowych mediów, filmoznawstwo praktyczne, ekonomia kultury - menadżer kultury, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej.

Natomiast nauka w Liceum Filmowym, poza standardowym programem nauczania szkoły średniej, obejmuje zajęcia z podstaw pracy z kamerą, montażu, fotografii, ćwiczeń aktorskich i innych, które dotykają zagadnień związanych z filmem i nowymi mediami. Osoby, które zdecydują się na podjęcie nauki na studiach licencjackich w Warszawskiej Szkole Filmowej i w Liceum Filmowym, będą całkowicie zwolnione z opłat za czesne.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się poprzez wiadomość mailową na adres: ewaszczepanowska@szkolafilmowa.pl


Regulamin stypendium dostępny jest TUTAJ!

Feedback