"Film-Mówka": Spotkanie z Lidią Popiel i projekcja filmu - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Fotografka, dziennikarka, modelka oraz Wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej opowie o swoich filmowych inspiracjach. W ramach spotkania z Lidią Popiel zobaczymy film "Kawa i papierosy" w reżyserii Jima Jarmuscha - kultową już serię 11 epizodów, w których bohaterowie popijając kawę i paląc papierosy rozmawiają o różnych aspektach życia i śmierci. Spotkanie klubu filmowego "Film-Mówka" odbędzie się 18 stycznia 2017 roku o godzinie 17:00 w Kinie Elektronik. Po spotkaniu będzie czas na otwartą dyskusję na temat szukania inspiracji, pasji do tworzenia sztuki, a także kondycji współczesnej fotografii.

 


 

Lidia Popiel (ur. 1959) Fotografka, dziennikarka, modelka. Zawodowo fotografią zajmuje się od 1985 roku, wykonując zdjęcia m.in. dla „Zwierciadła”, „Pani”, „Sukcesu”. Wykłada na Wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jest redaktorką naczelną magazynu Fine Life. Działa w fundacji "Polska jest kobietą". Jest przewodniczącą rady sygnatariuszy w Partii Kobiet. 

Fot: Michał Glinicki

Feedback