Dyplomy Aktorskie. Pokaz spektakli i spotkanie z twórcami - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Warszawska Szkoła Filmowa zaprasza na uroczystość wręczenia Dyplomów Aktorskich. „Rocznik 2016” to 14 niezwykłych osobowości, które stawiają już pierwsze kroki na deskach teatrów, w filmie, serialach. W wydarzeniu wezmą udział: Rektor Warszawskiej Szkoły Filmowej prof. Janusz Majewski oraz założyciele Uczelni – Kanclerz dr Maciej Ślesicki oraz Bogusław Linda. 

Uroczystość odbędzie się w środę 8 marca 2017 roku o godz. 18:30 na scenie Kina Elektronik. Po krótkiej części oficjalnej, zaprezentowane zostaną dwa zarejestrowane spektakle: „Pułkownik Ptak” w reżyserii Krzysztofa Langa oraz „Sarny” reżyserowane przez Tomka Solicha. Po projekcjach zapraszamy na bankiet i spotkanie z Aktorami w budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej.

[Kliknij, aby dołączyć do wydarzenia]„Pułkownik Ptak” miał swoją premierę w 2016 roku. - Jeżdżę za tym spektaklem po całej Europie, ale muszę przyznać, że ta adaptacja jest najlepsza. W momencie debiutu nadaje się do tego, aby trafić do stałego repertuaru jakiegoś dobrego teatru – mówił obecny podczas premiery autor tekstu sztuki Christo Bojczew. - Zobaczyliście zdolne, zdyscyplinowane i niesamowicie utalentowane dziewczyny. Pragnę podziękować za tę niezwykłą przygodę i życzę im sukcesów – mówił zaś reżyser spektaklu „Sarny” Tomek Solich. 

Dyplomy Aktorskie Warszawskiej Szkoły Filmowej odbiorą: Kinga Rudaś, Róża Klekotko, Iga Górecka, Wojtek Węglarski, Greta Burzyńska, Noemi Sopolińska, Sara Drobniak, Marta Stuła, Matylda Stanejko, Anastazja Pazura, Marcin Wypych, Mateusz Dobies, Michał Jarczyński, Kamil Bukato.

Feedback