coroczne warsztaty Techlandu - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

 

W tym roku warsztaty dla studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej prowadzą twórcy hitu Dying Light oraz takich tytułów jak: Call of Juarez, Dead Island, Sugar High!   

Julita Arendt

Concept Artist w firmie Techland. 

Absolwentka architektury i urbanistyki z siedmioletnim doświadczeniem w zawodzie architekta, aktualnie spełniająca swoją pasję na stanowisku Concept Artist o profilu Enviro; czyli planowaniu i wdrażaniu środowiska gry na płaszczyźnie Architektoniczno – urbanistycznej. Julita pracuje przy takich projektach jak Sugar High, „Call of Juarez: Gunslinger, czy Dying Light. Jest fanką serii komików Marvellowskich i z zamiłowania "detektywem" budowania światów w grach wszelkich.

 Piotr Mistygacz

Senior Level Designer w firmie Techland.

W branży gier video od 2007 roku. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, projektant poziomów, questów, grywalności. Projektowanie gier to jego pasja, którą chętnie dzieli się z innymi. Współtwórca gier Call Of Juarez, Dead Island oraz Dying Light. 

 Dawid Lubryka

Lead Animator, pracuje w Techlandzie od 5 lat. Pracował przy projektach: Dying Light, Call Of Juarez: Gunslinger, Dead Island Riptide,  Call Of Juarez: The Cartel, Dead Island. Ukończył studia na kierunku Animacja Komputerowa na University of Bradford, UK, gdzie przez dwa lata pracował ze studentami.

Feedback