Casting, Script, Lokacja - Aktualne ogłoszenia pracy - Branża - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

CASTING

Do 30 minutowego filmu dyplomowego Kacpra Wójcickiego (w reżyserii Arka Bartosiaka), realizowanego w Warszawskiej Szkole Filmowej, do ról głównych poszukujemy:

- chłopaka ok.20 lat (szczupły, wysoki)
- chłopaka ok. 20 lat (charakterystyczny)
- dziewczynę ok. 20 lat (szczupła, charakterystyczna)
- chłopaka ok. 25 lat (dojrzały)

Zdjęcia na przełomie sierpnia i września. Zgłoszenie ze zdjęciem sylwetki oraz twarzy, CV, ewentualnie demo aktorskim oraz numerem telefonu prosimy kierować poniżej.

Kontakt: castingfabula30@gmail.com

W tytule maila proszę koniecznie podać wiek i płeć.

Do wybranych osób prześlemy dalsze instrukcje, w tym scenariusz i wybrane sceny do castingu.

Casting odbędzie się w piątek, 7 lipca w Kinie Elektronik w godzinach od 9 do 13.


 

SCRIPT

Poszukujemy ogarniętej osoby do scriptu, która widziała już plan filmowy i wie na czym ta praca polega (w tym wypadku połączenie klapsera wraz z prowadzeniem raportów dot. poszczególnych ujęć jak i kontynuacji). Mamy przewidziane symboliczne wynagrodzenie. Do zdobycia jest też nieocenione doświadczenie na planie pełnometrażowej fabuły - w tym wypadku mowa o filmie "Hurra, wciąż żyjemy" wg scenariusza i w reżyserii Agnieszki Polskiej. Zdjęcia potrwają do 10 sierpnia i obejmuję 25 dni zdjęciowych.

Kontakt: darekduzynski@o2.pl

 LOKACJA


Poszukiwane miejsce (hotel, agroturystyka, inne):

- maks 25 miejsc noclegowych

- 2 sale konferencyjne, wyposażone w projektory, ekrany i nagłośnienie

- pełne wyżywienie

- internet

- ładna okolica

- gniazdo min. 32 Amper

Kontakt: krzysztofklosek@szkolafilmowa.pl


CASTING

Do nowego filmu Jana Jakuba Kolskiego pt. "Ułaskawienie" poszukujemy zdolnej młodzieży w wieku 17-23 lata. Zdjęcia planujemy na jesień 2017 (wrzesień - październik). Osoby zainteresowane tematem zapraszam do wysyłania zgłoszeń wraz z aktualnym zdjęciem na adres mailowy: casting@centralafilm.pl

W mailu proszę koniecznie wpisać następujące dane:

- imię i nazwisko
- telefon
- datę urodzenia
- wzrost
- miejsce zamieszkania

Zdjęcia - portret i sylwetka, koniecznie aktualne, wyraźne, zrobione na jasnym tle, bez okularów, nakrycia głowy, włosy nie powinny zasłaniać twarzy. Mogą być zrobione telefonem. Bardzo prosimy, żeby panie wysyłały nam zdjęcia bez makijażu.

Feedback