12 Targi Sztuki z Lidią Popiel i Protem Jarnuszkiewiczem! - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

 

12. Warszawskie Targi Sztuki odbędą się między 10 a 12 października 2014 roku. W ramach oferty Targów będzie można zobaczyć i zakupić wyjątkowe fotografie Lidii Popiel oraz Prota Jarnuszkiewicza, wykładowców Warszawskiej Szkoły Filmowej

Prace pojawią się na Targach w ofercie Ney Gallery&Prints, która pełni rolę przestrzeni artystycznej i kolekcjonerskiej. To miejsce, w którym zapoznać się można z dziełami zarówno znanych, cenionych  twórców, jak również debiutujących artystów. Galeria prezentuje sztukę niekonwencjonalną i klasyczną.
Podczas Targów Sztuki będzie się można zapoznać ze zdjęciami całej palety cenionych twórców: Janusza Foglera, Krzysztofa Gierałtowskiego, Ryszarda Horowitza, Prota Jarnuszkiewicza, Jowity Mormul, Chrisa Niedenthala, Uladzimira Pazniaka, Lidii Popiel, Wojciecha Prażmowskiego, Katarzyny Stanny, Tomasza Sikora i Tomasz Tomaszewskiego.


Właścicielką Galerii jest Monika Ney (wł. Zielińska) fotografka,  absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz Akademii Sztuk Pięknych a także Wyższego Studium  Fotografii Narodowego Centrum Kultury.

Organizatorem 12. Warszawskich Targów Sztuki jest Dom Aukcyjny REMPEX. Ney Gallery&Prints podczas 12. Warszawskich Targów Sztuki medialnie wspierają: ŚwiatObrazu.pl, RynekiSztuka.pl, Magazyn ContraDOC, Magazyn 
Zupełnie Inny Świat, Związek Polskich Artystów Fotografików.

Zapraszamy!
Feedback