Branża - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Technik Cyfrowego Studia Wideo Audio i Grafiki

Studio produkcji filmowej i TV z Warszawy poszukuje na stałe technika do pracy z cyfrowymi materiałami wideo, audio i grafiką, z praktyczną znajomością pakietu Adobe Premiere, Photoshop oraz podstawową znajomością j. angielskiego i Excela.

Dom produkcyjny High Noon poszukuje montażysty

Liczy się biegła znajomość pakietu Adobe - w szczególności Premiere Pro oraz After effects.

48 HOUR FILM PROJECT WARSAW - TRWA REKRUTACJA EKIP!

Trwa rejestracja ekip do 6. edycji 48 Hour Film Project Warsaw - najszybszego konkursu filmowego na świecie!

5. FESTIWAL FILMÓW FRAPUJĄCYCH FRAPA 2016

Na festiwal można zgłaszać filmy krótkometrażowe (do 30 minut), zrealizowane po 1 stycznia 2010 r, które stawiają odbiorcom frapujące pytania, interesują tematem, zrealizowaniem itp.

KONKURSY DLA KRYTYKÓW „KRYTYK PISZE" I "KRYTYK MÓWI"

Jesteś młodym kinofilem i chcesz zajmować się krytyką filmową? To okazja, abyś zrobił pierwszy krok w tę stronę. Postaw na rozwój ścieżki zawodowej.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS TWÓRCÓW WIDEO W SIECI

W przeciwieństwie do innych konkursów, w jury GVA zasiadają specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej.

Konkurs na nietypowy videoklip

Filmowcy! Vlogowicze! Już nie musicie liczyć subskrypcji na Youtube! Już nie musicie z drżeniem serc szukać oryginalnych pomysłów na filmiki!

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych

Poznań stanie się stolicą światowej animacji. 8. lipca rusza dziewiąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR.

Zgłoś film na 14. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń do Konkursu Głównego w kategoriach: Konkurs Filmów Amatorskich i Konkurs Etiud Filmowych.

MINUTA – STARCZY? WYŚLIJ SWÓJ FILM!

Ruszył nabór na 11. Festiwal Filmów Jednominutowych. Pula nagród to 15 tysięcy złotych.

Avid Technology poszukuje pracowników

Avid postanowił stworzyć techniczny dział wsparcia swoich produktów. Właśnie teraz poszukują osób z wiedzą na temat produktów Avida oraz wiedzą z edycji dźwięku, jak i obrazu.

FESTIWAL FILMOWY: DOZWOLONE DO 21

Międzynarodowy Festiwal Filmowy DOZWOLONE DO 21 / UP TO 21 dedykowany jest młodym twórcom filmowym, gdzie jedynym wymogiem jest wiek – poniżej 21 lat – nie ma za to granicy wieku, od której można brać udział w konkursie.

Feedback