Branża - Warszawska Szkoła Filmowa

KONKURSY DLA KRYTYKÓW „KRYTYK PISZE" I "KRYTYK MÓWI"

Jesteś młodym kinofilem i chcesz zajmować się krytyką filmową? To okazja, abyś zrobił pierwszy krok w tę stronę. Postaw na rozwój ścieżki zawodowej.

Konkurs na nietypowy videoklip

Filmowcy! Vlogowicze! Już nie musicie liczyć subskrypcji na Youtube! Już nie musicie z drżeniem serc szukać oryginalnych pomysłów na filmiki!

OGÓLNOPOLSKI KONKURS TWÓRCÓW WIDEO W SIECI

W przeciwieństwie do innych konkursów, w jury GVA zasiadają specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej.

Zgłoś film na 14. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń do Konkursu Głównego w kategoriach: Konkurs Filmów Amatorskich i Konkurs Etiud Filmowych.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych

Poznań stanie się stolicą światowej animacji. 8. lipca rusza dziewiąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR.

MINUTA – STARCZY? WYŚLIJ SWÓJ FILM!

Ruszył nabór na 11. Festiwal Filmów Jednominutowych. Pula nagród to 15 tysięcy złotych.

Avid Technology poszukuje pracowników

Avid postanowił stworzyć techniczny dział wsparcia swoich produktów. Właśnie teraz poszukują osób z wiedzą na temat produktów Avida oraz wiedzą z edycji dźwięku, jak i obrazu.

FESTIWAL FILMOWY: DOZWOLONE DO 21

Międzynarodowy Festiwal Filmowy DOZWOLONE DO 21 / UP TO 21 dedykowany jest młodym twórcom filmowym, gdzie jedynym wymogiem jest wiek – poniżej 21 lat – nie ma za to granicy wieku, od której można brać udział w konkursie.

NAKRĘĆ "KRÓTKI FILM O LEGALNOŚCI"

Wkręć się w temat i nakręć film z przesłaniem! Weź udział w konkursie o Nagrodę Specjalną Legalnej Kultury i zobacz swoje dzieło podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni stając tym samym w jednym szeregu z innymi twórcami.

HOW TO COOK CRAZY VIDEOS

Bezpłatny warsztat produkcji wizualizacji na żywo Lucasa Gutierreza

University, Student & Talent Show 2016

Digital Dragons 2016

Poszukiwani aktorzy/aktorki

Zlecenie non profit

Feedback