Zdobądź zawód i pracę – nowy program kształcenia - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Warszawska Szkoła Filmowa wprowadza rozszerzony program kształcenia na prestiżowym kierunku „Film i Multimedia”. Od roku akademickiego 2017/2018 na studentów czekają zwiększona ilość zajęć praktycznych i seria szkoleń przygotowująca do procesu rekrutacji do pracy. Innowacyjny program nauczania powstał w ścisłej współpracy z samymi pracodawcami. Podczas 3-letnich studiów licencjackich zdobędziesz atrakcyjne wykształcenie i poznasz rekruterów z międzynarodowych firm. W jaki sposób? Studenci kierunku „Film i Multimedia” – pod okiem polskich i zagranicznych twórców - zrealizują prestiżowy program stworzony przez aktywnych pracodawców z branży multimedialnej. To nowa jakość studiów artystycznych! Studenci zdobędą kompetencje, gwarantujące znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia. 

Autorzy programu nauczania proponują aż pięć modułów:

 

„Autopromocja i autoprezentacja w warunkach rynku multimediów”

„Nowoczesny rynek filmu i multimediów”

„Pitching workshop”

„Projekt multimedialny – łączenie multimediów”

„Technologie przyszłości. Praca z wirtualną rzeczywistością”

 

Każdy obszar tematyczny jest wynikiem analizy rynku pracy – pod kątem umiejętności pracowników i oczekiwań zaufanych pracodawców. Efekty? Już po 3 latach nauki w Warszawskiej Szkole Filmowej, każdy absolwent kierunku „Film i Multimedia” będzie stosował zaawansowane techniki budowania wizerunku, skutecznie negocjował wartość własnej pracy. Zajęcia prowadzone przez największych producentów przełożą się na szeroką wiedzę z zakresu zamówień w obszarze filmu, reklamy, seriali, teledysków i gier wideo. Praktyczne zajęcia na profesjonalnych planach filmowych i telewizyjnych to fundament kariery zawodowej w komercyjnych studiach produkcyjnych. Wszyscy studenci zdobędą umiejętności mówcy i lidera, co gwarantuje sukces podczas rekrutacji, rozmów z inwestorami, startu w konkursach o dofinansowanie. Nasz unikalny program kształcenia przygotuje do posługiwania się wszystkimi narzędziami multimedialnymi – od kreacji dźwięku, realizację obrazu, montaż, reżyserię, po tworzenie gier wideo.

Tego jeszcze nie było – wybierz uczelnię, którą tworzą pracodawcy.


 

 

 

Projekt „NOWE PROGRAMY KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU FILM I MULTIMEDIA W WARSZAWSKIEJ SZKOLE FILMOWEJ” jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój – Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

 

Feedback