Warsztat "Dogville". Zajęcia w formie planu filmowego - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Budynek Warszawskiej Szkoły Filmowej zamienił się w międzynarodowy plan filmowy. Przez dwie doby, w trakcie dnia i nocy, wszyscy studenci kierunków artystycznych byli zaangażowani w profesjonalną produkcję. To wyjątkowa forma zajęć, która wpisana jest w podstawę programu kształcenia. Warsztat "Dogville" to inscenizacja "Wiśniowego sadu" Antoniego Czechowa. - Zaczynamy późnym popołudniem i pracujemy do samego rana. W warsztach biorą udział aktorzy, reżyserzy, operatorzy, studenci różnych kierunków Warszawskiej Szkoły Filmowej. Pracują razem, ponieważ naszą ideą jest praktyczne uczenie zawodów artystycznych. Myślę, że to warsztaty, które dobrze uczą pracy zespołowej. Te zajęcia realizujemy w warunkach profesjonalnego planu filmowego, dlatego studenci muszą się wykazać kondycją i cierpliwością - tłumaczy opiekun warsztatów, reżyser i producent, Kanclerz Warszawskiej Szkoły Filmowej dr Maciej Ślesicki. W warsztatach wzięli udział także studenci anglojęzyczni z kierunków reżyseria i sztuka operatorska. Chcesz do nas dołączyć? 13 maja odbędzie się Piknik Filmowy, podczas którego poznasz wyjątkowych studentów i wykładowców - kliknij tu!

Zaczęcamy do obejrzenia zapowiedzi materiału filmowego, który przygotowują studenci kierunku Montaż Warszawskiej Szkoły Filmowej.

 

 

 

 

Feedback