Tłumy podczas premiery spektaklu dyplomowego - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Warszawska Szkoła Filmowa gościła reżyserów, aktorów, rodziny i przyjaciół studentów kierunku "Aktorstwo Nowych Mediów".
1 czerwca odbyła się premiera spektaklu dyplomowego w reżyserii Ewy Błaszczyk. Widzowie obecni w Kinie Elektronik zobaczyli fragmenty sztuk "Sierpień w hrabstwie Osage" oraz "Więź". - Zarówno my, jak i wszyscy obecni na sali dostrzegli efekty Waszej ciężkiej pracy. To efekty, które pozwalają nam być spokojnymi o Waszą dalszą karierę. Jesteśmy przekonani, że wielu z Was ma szansę osiągnąć sukces w zawodzie, nie zapominajcie jednak, że to wymaga ogromnego zaangażowania, pasji i dalszej ciężkiej pracy. Pamiętajcie również, że zawsze możecie do nas wrócić, będziemy czekać na wieści o Waszych sukcesach i dalszej drodze a Szkoła już na zawsze pozostanie naszym wspólnym domem - powiedzieli Kanclerz Warszawskiej Szkoły Filmowej dr Maciej Ślesicki oraz Bogusław Linda. Oba spektakle zostały profesjonalnie zarejestrowane. Materiał filmowy zostanie wręczony podczas uroczystego rozdania dyplomów.

Po spektaklu, tradycyjnie, odbył się bankiet na patio Warszawskiej Szkoły Filmowej. Obecni na nim byli Studenci, Absolwenci, Wykładowcy, reżyserzy castingów, szefowie agencji aktorskich, dziennikarze i recenzenci mediów branżowych, "łowcy talentów".

Wszystkim dziękujemy za ten niezapomniany wieczór!

Początkujących aktorów, pasjonatów sztuki filmowej, teatralnej, multimedialnej, przyszłych twórców, liderów zawodów artystycznych i kreatywnych zapraszamy na studia do Warszawskiej Szkoły Filmowej. 

Aktorstwo Nowych Mediów, rozmowa kwalifikacyjna: 18 czerwca, od godziny 11.00. 

Reżyseria, Realizacja Obrazu Filmowego, rozmowa kwalifikacyjna: 17 czerwca, od godziny 10.00

Rejestracja 

Feedback