Nepal. Fascynująca podróż studenta Kreacji Dźwięku - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Fascynująca podróż studenta kierunku Kreacja Dźwięku Warszawskiej Szkoły Filmowej. Filip Stefanowski odbył podróż do Kathmandu w Nepalu, gdzie pracował nad filmem dokumentalnym o relacji mistrz-uczeń buddyjski. Zdjęcia miały miejsce w klasztorze mniszek buddyjskich w dzielnicy Boudha, wokół Boudhanath Stupa, w Himalajach, w jaskini Milarepy, czy na górze Swayambhunath. - Wyjazd wzbogacił moją prywatną bibliotekę dźwiękową. Myślę, że atmosfery dźwiękowe, które udało mi się zdobyć są na wagę złota. Posiadam śpiewy w klasztorach, modlitwy, praktykę buddyjską, głośne "ulice" Kathmandu, burze, ulewy, śpiewy ptaków, gwary, dzwony, czy wiatr w Himalajach - relacjonuje Filip. 

Specjalność Kreacja Dźwięku to jedyne w Polsce studia, które umożliwią zdobycie wiedzy i praktyki w udźwiękowianiu nie tylko klasycznych form, takich jak film, czy telewizja, lecz także gier wideo i rzeczywistości wirtualnej. Kliknij, aby poznać naszą ofertę.

 

Feedback