Grafik - Mała Filmówka - Warszawska Szkoła Filmowa

Grafik zajęć Małej Filmówki

 

5 maja, piątek

Grupa 4

16:15-17:15 - Taniec / Piosenka  Sala gimnastyczna

17:15-18:15  Filmowe Arek / Piosenka  sala 2 / sala 1

18:15-19:15 Aktorskie  sala 3

 

Grupa 5

16:15-17:17 Aktorskie  sala 3

17:15-18:15  Taniec / Piosenka sala gimnastyczna

18:15-19:15  Filmowe Arek/Lude  sala 2/ sala 4


Dodatkowa Grupa Filmowa 16:15-18:15 sala numer 4

 

 

6 maja

Grupa 1

9:00 -10:00 Filmowe Grupa Arek  sala 2

10:00 - 11:00 Piosenka / Taniec  sala gimnastyczna

11:00 - 12:00  Filmowe Arek / Lude  sala 2 ,4

12:00 - 13:00 Aktorskie  sala 3

 

Grupa 2

10:00 - 11:00 Filmowe Lude / Arek  sala 2 , 4

11:00 - 12:00  Aktorskie   sala 3

12:00 - 13:00 Piosenka / Taniec

 

Grupa 3

9:00-10:00 Taniec/ Piosenka / AKtorskie

10:00 - 11:00 Aktorskie  sala 3

11:00 - 12:00 Piosenka/ Taniec  sala gimnastyczna

12:00 - 13:00 Filmowe Arek/ Lude  sala 2 , 4

 

Grupa RB

13:00-14:00 Piosenka / Taniec  sala gimnastyczna

14:00-15:00 Filmowe Arek/ Lude  sala 2, 4

15:00-16:00 Aktorskie  sala 3

16:00-17:00 Filmowe Tylko Grupa Arka  sala 2

 

Projektowa M Godz 13:00-14:00 Aktorskie  sala 3

 

Projektowa A Godz 14:00-16:00 KAbaret  sala 1 / sala gimnastyczna

 

The Sound 16:00-17:00 sala 1

 

12 Maja

 

Grupa 4

16:15-17:15 - Taniec / Piosenka  sala gimnastyczna

17:15-18:15  Aktorskie sala 3

18:18-19:15 Piosenka  sala 1 ,

 

Grupa 5

16:15-17:15 Aktorskie  sala 3

17:15-18:15 Piosenka / Taniec  sala gimn.

18:15-19:15   Aktorskie  sala 3 / Lude sala 2

 

Dodatkowa Grupa Filmowa 16:15-18:15 sala numer 4

 

 

13 maja, sobota

 

Grupa 1

10:00 - 11:00 Piosenka  sala 1

11:00 - 12:00  Taniec  sala gim.

12:00 - 13:00 Aktorskie  sala 3

 

Grupa  2

9:00 - 10:00 Piosenka / Taniec / Aktorskie  sala gimn.

10:00 - 11:00 Taniec  sala gim.

11:00 - 12:00  Aktorskie  sala 3

12:00 - 13:00 Piosenka   sala 1

 

Grupa 3

10:00 - 11:00 Aktorskie  sala 3

11:00 - 12:00 Piosenka   sala 1

12:00 - 13:00 Taniec sala gim.

 

Grupa RB

13:00-14:00 Piosenka  sala 1

14:00-15:00 Taniec   sala gim.

15:00-16:00 Aktorskie  sala 3

 

Projektowa M Godz 13:00-14:00 Taniec / Aktorskie  sala gim.

 

Projektowa A Godz 14:00-16:30 Projekt Francuski  , 15:00- 16:00 Próba na scenie .

 

The Sound 16:30-17:30 Zmiana Godziny  sala 1

 

 

19 maja, piątek

 

Grupa 4

16:15-17:15 - Taniec sala gim.

17:15-18:15 Aktorskie  sala 3

18:15 -19:15 Aktorskie  sala 3

19:15-20:15 TANIEC / PIOSENKA DODATKOWA PRÓBA ! sala gim.

 

Grupa 5

16:15-17:17 Aktorskie  sala 3

17:15-18:15 Piosenka sala 4

18:15-19:15 Piosenka / TANIEC  sala gim.

 

Dodatkowa Grupa Filmowa 16:15-18:15 sala numer 4

 

 

20 Maja, sobota

 

Grupa 1

9:00-10:00 Taniec/ Piosenka / Aktorskie  sala gim.

10:00 - 11:00 Piosenka  sala 1

11:00 - 12:00  Taniec  sala gim.

12:00 - 13:00 Aktorskie  sala 3

 

Grupa  2

10:00 - 11:00 Taniec  sala gim.

11:00 - 12:00  Aktorskie  sala 3

12:00 - 13:00 Piosenka   sala 1

 

Grupa 3

10:00 - 11:00 Aktorskie  sala 3

11:00 - 12:00 Piosenka   sala1

12:00 - 13:00 Taniec  sala gim.

 

Grupa RB

13:00-14:00 Piosenka  sala 1

14:00-15:00 Taniec   sala gim.

15:00-16:00 Aktorskie  sala 3

 

Projektowa M Godz 13:00-14:00 Taniec / Aktorskie  sala 3

 

Projektowa A Godz 14:00-16:00 Projekt Francuski  sala gim.

 

The Sound  Godz 16:00-17:00  sala 1

 

26 maja, piątek

 

Grupa 4

16:15-17:17 - Taniec/ Aktorskie  sala gim.

17:15-18:15 Aktorskie  sala 3

18:18-19:15 Aktorskie  sala 3 / Filmowe Lude / sala 4

19:15-20:00 Piosenka sala 1

 

Grupa 5

16:15-17:17 Aktorskie  sala 3

17:15-18:15 Taniec  sala gim.

18:18-19:15 Piosenka  sala 1

 

Dodatkowa Grupa Filmowa 16:15-18:15 sala numer 4

 

27 Maja Próby na scenie

 

Grupa 2

8:30-10:00 Aktorskie  / Piosenka / Taniec na scenie

10:00-11:00 Piosenka / Taniec Na scenie

 

Grupa 1

10:00-11:00 Aktorskie  sala gimn.

11:00-12:30 Taniec / Piosenka / Aktorskie  na scenie

 

Grupa 3 zmiana Godziny

12:30-14:00 Taniec / Piosenka / Aktorskie  (12;00-12:30), na scenie

14:00 -15:00 Aktorskie  sala gimnastyczna

 

Grupa RB zmiana Godziny

14:00-16:00 RB Taniec / Piosenka na scenie

16:00-17:00 Aktorskie gim sala

 

13:00-14:00 BARNABY Aktorskie !  Grupa Projektowa Sala gimnastyczna

 

Grupa 5 SOBOTA !

16:00 17:30 Piosenka / Taniec/  Scena / 17:00- 17:30 Aktorskie na scenie

 

Grupa 4 SOBOTA !

17:30 - 18:30 Piosenka/ Taniec Scena

18:30-20:00 Aktorskie / Scena

 

14:00-16:00 „Sąsiedzi” Grupa projektowa A Sala Gimnastyczna

 

28  Maja NIEDZIELA

 

Próby :

Grupa RB

11:00 - 12:00 Próba na scenie RB Aktorskie  Scena

12:00-13:30 Piosenka / Taniec Scena

 

Grupa 4

11:000-12:00 Próba Grupy 4 Piosenka/ Taniec sala gimnastyczna

12:00-13:30 Próba Grupy 4 aktorskie sala Gimnastyczna

 

Godz 14:00 Występy :

 

Grupa Rb Godz 14:00 Piosenka/ Taniec

Grupa Rb godz 14:45 „Urodziny prawie wszystkich”

Grupa 4 godz  15:30 „Siedem Grzechów Głównych „

Grupa 4 godz 16:30”Jak Zostałąm Wiedzmą”

 

17:30-18:30  Próba The Sound na scene w Kinie Elektronik.

 

 

 

 

 

 

Feedback