Zostań Statystą w filmie "Najpiękniejsze fajerwerki ever" - Branża - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Ruszają zdjęcia do filmu "Najpiękniejsze fajerwerki ever". Ta historia z gatunku political fiction zwyciężyła w zorganizowanym przez Telewizję Kino Polska konkursie na scenariusz inspirowany „Przypadkiem” Krzysztofa Kieślowskiego. Twórcy filmu poszukują statystów do dwóch scen zbiorowych! Poniżej ogłoszenie:

CZOŁEM!

Robimy film i potrzebujemy pomocy!

Aleksandra Terpińska (googlajcie, ale są Nowe Horyzonty, jest Cannes, są nagrody i sława, fabuła i dokument) wzięła „Przypadek” Kieślowskiego na warsztat i zastanowiła się jak by to mogło być dzisiaj. Przez głowę przeszedł Majdan, ale obok niego też nasze małe życiowe bolączki i powstał scenariusz na 30-stkę - „Najpiękniejsze fajerwerki ever”. Jury pod przewodnictwem Krzysztofa Zanussiego wybrało go jako zwycięski w konkursie zorganizowanym właśnie z okazji roku Kieślowskiego. Teraz Ola wreszcie kręci ten film i potrzebuje Twojej pomocy!

13 października (czwartek) robimy imprezę końca świata. Jest zabawa, ale będą i bomby i panika. Zdjęcia dzienne choć o nocnym życiu, w godzinach ok. 8 – 20.

15 października (sobota) mamy demonstrację. Pokojowa manifestacja przeradza się w starcie: cywile vs. siły prewerncji. Zdjęcia nocne, godzina do potwierdzenia

Jak na konkursach - budżet mały, dlatego Wasza pomoc byłaby non-profit. Ale karmimy i jesteśmy fajni! Kto pomoże?

Ślijcie na: najpiekniejszefajerwerkiever@gmail.com

Zróbmy razem dobry film!

„Najpiękniejsze fajerwerki ever” to 30-minutowy film opowiadający o trójce przyjaciół około trzydziestki, w których wygodne, wielkomiejskie życie wkracza gwałtowny polityczny konflikt, szybko eskalujący w stan przypominający wojnę domową. 

Feedback