Dla wielbicieli arthouse'owego kina - Branża - Warszawska Szkoła Filmowa, akademia, gimnazjum, liceum, kursy filmowe Warszawa

Scope100 to trzecia edycja przedsięwzięcia  zainicjowanego w 2014 roku.  Dzięki widzom dwóch pierwszych edycji  na polskie ekrany trafiły filmy  „Magical Girl”, „Party Girl” oraz „Blokada”.  
Scope100 to projekt online stworzony przez Gutek Film z myślą  o widzach, dla których kino jest życiową pasją, przeznaczony dla ludzi z całej Polski,  w różnym wieku, z różnym wykształceniem.  Na podstawie nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych stu widzów. Uzyskają oni darmowy dostęp poprzez internetową platformę VOD do 7 nowych europejskich filmów,  pokazanych w ostatnim roku na światowych festiwalach filmowych. Będą to odważne, wyraziste i ambitne produkcje,  które nie trafiły jeszcze ani do kin, ani nie zostały zakupione przez polskich dystrybutorów.

Więcej o projekcie

Najważniejsze info z regulaminu:

1. Do Projektu może zgłosić się każdy pełnoletni Kandydat, mieszkający na terytorium Polski, zainteresowany kinem europejskim, posługujący się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na oglądanie filmów w angielskiej wersji językowej lub z angielskimi napisami oraz posiadający łącze internetowe, którego przepustowość umożliwia transmisję (streaming) filmów biorących udział w Projekcie (tj. co najmniej 10 MB/s).

2. Zgłoszenia można dokonać tylko elektronicznie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.gutekfilm.pl/scope100.

3. W ramach zgłoszenia należy podać wszystkie wymagane przez Organizatora informacje oraz udzielić odpowiedzi na zadane przez Organizatora pytania.

4. Zgłoszenia do Projektu będą przyjmowane w okresie od dnia 15 października 2016 r. od godz. 00:01 do dnia 7 listopada 2016 r. do godz. 23:59.

5. Zgłoszenie do Projektu i uczestnictwo w Projekcie jest bezpłatne.

6. W ramach Projektu zostanie przeprowadzony konkurs mający na celu wybór najaktywniejszego Uczestnika na zasadach opisanych w § 5 i 6 Regulaminu.

Feedback